Gönen Mühendislik

  2013 yılı başında kurulan Gönen Mühendislik; ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında, fizibilite, mühendislik, montaj, proje denetimi, yönetimi ve danışmanlık gibi taahhüdün tüm aşamalarında yer almaktadır. Kısa zamanda birçok proje ve taahhütü başarı ile tamamlayarak, işini eksiksiz olarak müşterisine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiği projeler ile sektöründe her zaman koyduğu hedeflere ulaşmış ve çizgisini korumayı başarmıştır. Yaptığı işlerden aldığı güçle çıtasını her zaman yükseltmeyi ve müşterisine doğru çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

  Şirketimizin kurduğu sistemler, gerek çalışılan ortamlarda konfor şartlarını, gerekse endüstriyel ortamlarda istenilen proses şartlarını sağlayacak şekilde konusunda uzman ve tecrübeli mühendis ve teknik personelimiz tarafından projelendirilmekte ve tecrübeli ekipleri ile taahhüdü yapılmaktadır.

  Gönen Mühendislik’ in güvenilir bir şirket olmasında, doğru malzeme seçimi, imalat ve montaj konusundaki teknik yeterliliği ile birlikte iş kalitesi önemli rol oynamaktadır. Kaliteli ekipmanlar ve yüksek kalitedeki işçiliğimiz sayesinde en kısa zamanda ve optimum maliyet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.