Gönen Mühendislik Eskişehir'e güvenilir doğal gaz dönüşüm hizmeti vermektedir. yönetmeliğe uygun, uluslararası standartlar çerçevesinde, teknolojik gelişmelerin ışığında yüksek kalite ile hizmet sunmaktadır. Doğal gaz; ev ve iş yerlerinde ısınmada, ocaklarda ve termosifon benzeri sıcak su elde etmede kullanılır. Ev ve iş yerlerinde ısınma; bireysel olarak ya da toplu oturulan yerlerde merkezi sistem olarak yapılabilmektedir.

 

 Bireysel olarak ısınma, konut veya iş yerinin kombi adı verilen cihazla ısıtılmasıdır. Toplu oturulan yerlerde merkezi ısıtma sistemleri kullanılır. Bu sistemlerde malzemesi döküm ve ya çelik olana kazanlar kullanılır. Bu kazanların değişik çeşitleri bulunmaktadır. Merkezi sisteme göre daha uygun olan, ısınma kontrolünün sizin elinizde olduğu bir ısınma ve tesisatıdır. Tüp bitti derdine, ısındım ve ya üşüdüm demek için yöneticinin kapısını çalmaya son. Sıcak duş alırken termosifonda su bitti köpüklü kaldım derdi doğalgaz Eskişehir sayesinde sona erdi.

 

 Üstelik Merkezi sistemden dönüşüm yaptırmak çok kolay. Kırma dökme olmadan yorulmadan uzman kadromuz ile doğalgaz hizmetinizdeyiz. Proje onayı bekleme süresi yok. Farklı farklı usta peşinde koşma derdi yok. Kısa zamanda dönüşüm tamamlanır.

 

 Hava kirliliğinin önlenmesi ve sağlık bakımından oldukça avantajlı olan doğalgaz sistemlerinde, döşenen tesisat çok önemlidir. Döşenen sistem her ne kadar güvenli ve kolay kullanımlı olsa da, döşeme sırasında yapılan bir hata ve ya yanlışlık yapıldığında sistemin büyük risklere yol açacağı göz önünde bulundurulmalıdır.