Mekanik tesisat; insan vücudundaki dolaşım sistemi, lenfatik sistem, solunum sistemi gibi önemli rol oynayan sistemlere benzer. Yaşam alanları için bu kadar önem taşıyan sistemlerin kaliteli, sağlam, ince işçilik ve özenle yapılması gerekmektedir. Mekanik tesisat firmaları arasında bulunan firmamız Gönen Mühendislik olarak işimizin öneminin bilincinde hizmet vermekteyiz.

 

 Mekanik Tesisat Neden Önemlidir?

 

 Evler, iş yerleri, hastaneler, okullar gibi tüm yapılarda konforu ve yaşanılabilirliği arttıran tüm sistemler mekanik tesisat alanındadır. Isıtma tesisatı, doğalgaz tesisatı, havalandırma, klima, güneş enerjisi, sıhhat tesisat, yangın tesisatı, asansör tesisatı gibi tüm tesisat sistemleri mekanik tesisattır. Yaşadığımız alanın su, ısınma, güneş enerjisi, klima, doğalgaz gibi temel ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için, doğru firmalar ile çalışmak önem arz etmektedir.

 

 Mekanik Tesisat Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

 Hizmet verilecek olan tüm yapıların her türlü mekanik donanımlar ile ilgili hesap, ihale, plan, resim, projelerinin hazırlanıp uygulanmaya konulması işlemlerinin denetim ve kontrolünün yapıldığına emin olunmalıdır. Her hizmetin yönetmelik ve kanunlara uygun olmasına dikkat eden firmalar seçilmelidir. Çevre hassasiyetine sahip, güvenilir, uzun ömürlü malzeme kullanan, ileri teknolojilere uygun donanıma sahip olan, enerji tasarrufunu gözeten firmalar seçilmelidir. Tesisat için kullanılan malzemelerin uyumluluğu, sağlamlığı, kullanım ve bakım açısından kolay oluşunu gözeten firmalar ile çalışılmalıdır. Bizler de mesleğimizin ilke ve sorumluluklarını yerine getirerek, müşterilerimize en uygun hizmeti vermek için çalışmaktayız.